המלצות הורים

אבא לתלמיד בן 10:
ליאור הוא מחנך מהמעלה הראשונה.

הוא עובד בצורה מעוררת התרגשות עם ילדים בני 5 כמו גם עם בני נוער.

ליאור מחנך את הילדים לערכים כמו נתינה, הקשבה וכבוד הדדי. מחדד את יכולת הריכוז והמשמעת העצמית, בונה את כח הרצון ויכולת ההתמדה, נותן לילדים לטעום מתרבויות המזרח ...וגם מלמד אמנות לחימה אולימפית המקנה בטחון עצמי גופני.

החוויה ב"לוחם האור" מיוחדת במינה, ונותנת הרבה מעבר ל"חוג אמנות לחימה" שכונתי.

מומלץ מאד לבקר ולהתרשם.
 

א.י.

משפחת שפר:

כשהגענו למועדון עם בננו הבכור חשבנו שאנו רושמים אותו לחוג לאמנות לחימה.
מאז עברו מספר שנים וגם בננו השני הצטרף למועדון ואנו מאמינים שגם הקטנה תצטרף בהמשך.
גילינו שבמרתף הקטן פועל "בית חינוך", בראש המועדון עומד ליאור שהפך את המקום לבית עבור ילדי השכונה.
העבודה עם ליאור מחזקת את הילדים ומעצימה את בטחונם העצמי .הוא אכן מלמד אותם אומנות לחימה (טקוואנדו )אבל למעשה מחנך ומקנה ערכים שילוו אותם לחיים. מעל לכל כבוד ואהבת אדם, לצד משמעת, דייקנות, מוטיבציה והתמדה.
מודים לליאור על ההשקעה והאהבה האינסופית לילדינו ובעיקר על האמונה שלו ביכולותיהם,

ענת ואודי ההורים של רועי ונועם

הורים לילד בן 7:

הילדים שלנו בילו זמן בחוגים כבר מגילאי צוציקים, אך אף מורה אליו נחשפנו לא מתקרב לליאור במסירות, קשובות, אהבת אדם, ואמונה בילדים. אנחנו תמיד מתלוצצים ואומרים שגם לו לימד בישול או מקרמה - אסור היה לפספס חוג עם ליאור - כל שכן, כשזה טאקוונדו. החוג רציני, מאתגר ומקצועי, ונלמד ביסודיות, תוך ביסוס משמעת עצמית וכבוד עצמי, מהשלבים הראשונים. הילד שלנו הפך לבטוח, חזק ושלם יותר בזכותו - וההרגשה היא ממש כמו במשפחה. לא כדאי לפספס! פיני וריבקי יודקביץ, רמת השרון

Thank you!

אמא לנערה בת 13:

לפני כעשור שנים זכינו להכיר את ליאור ומאז לא נפרדנו...

ליאור הוא מורה לחיים. בדרכו השקטה, האוהבת והתומכת, ליאור מדריך את תלמידיו ומקנה להם ערכים בצד עקרונות לחימה, אמפתיה והבנה לצד אימון מובנה ושיטתי.

לא מדובר כאן בעוד חוג או פעילות אלא בדרך חיים, המובאת באופן ישיר ובלתי אמצעי במלים ובפעולות. לא פעם אני שומעת את ילדיי משתמשים במשפטים ותובנות הלקוחים מהשיעורים. ללא ספק, ליאור מצליח להקנות לתלמידים כלים ובטחון המלווים אותם יומיום.

בתחילה, חששתי לשלוח את ילדיי לתחרויות ולמבחנים השונים. אולם, הטיפול המסור וההדרכה שהם מקבלים, לכל אורך הדרך, לפני החוג ולאחריו, במיילים ובניידים פזרו את חששותיי והבנתי שהרווח שלהם! מאז, פעמיים בשבוע, בגשם או בחמסין, בחופשה או במהלך שנת הלימודים אני שמחה לשמוע את המשפט: "אימון לא מפספסים".

 

בהערכה רבה,

ד"ר דורית תלאור-רייז


:אמא לילדה בת 13
.כבר 4 שנים אביה מתאמנת במועדון לוחם האור, אצל "סנסי" - מורה ומאמן ליאור אלקיים

מועדון הטאקוונדו לוחם האור הוא בית מיוחד במינו שיצר ליאור עבור חניכיו והפך אותם למשפחה

הילדים מתאמנים בטקוונדו ורוכשים ביטחון עצמי, יכולת לחימה ומעל לכל את רוח לוחם האור :

.הקשבה, כבוד, רוח שאינה נשברת, עזרה לזולת

!כל אילו משיג ומעניק ליאור, בהאהבה גדולה, איכפתיות, מקצועיות וכייף גדול

אנחנו, אביה ואני, שמחות להימנות על משפחת "לוחם האור" של ליאור אלקיים ומזמינות את כולן וכולם להשתתף. אשמח להוסיף פרטים בטלפון. 052-8333752

 

בברכה ליאורה

 

אמא לילד בן 8:

בננו, איתי, בן 8, לומד טאקוונדו אצל ליאור מאז היותו בן 4.

4 השנים שליאור מלווה אותנו, איפשרו לנו, בהדרגה, להבין, שליאור מלמד לא רק טאקוונדו, אלא גם אורח חיים. עבור הילדים, ליאור הוא גם מורה לטאקוונדו אבל גם דמות הזדהות ודמות חינוכית מהמעלה הראשונה. אנו מרגישים שאיתי מרוויח גם אימונים פיזיים ברמה גבוהה- שהינם מאתגרים, מחזקים ומאמצים. אבל בנוסף, גם לומד דרך חיים שביסודה כבוד לאחר, חברות, יכולת לדחות סיפוקים, ואמונה בעצמו וביכולותיו המשולבת עם צניעות ועבודה קשה. לליאור יכולת מופלאה לשמור על חום וקירבה ריגשית לילדים אך בו בזמן להיות דמות סמכות מעוררת כבוד. הוא אוהב אותם ודורש מהם. הוא עובד איתם בסבלנות אין קץ, שהינה טבעית לו, וללא כל מאמץ. משמח תמיד לראות בעל מקצוע שנהנה ממה שעושה, ועושה את זה עם כל הלב. כשאיתי אומר שרוצה ללמוד טאקוונדו 7 פעמים בשבוע, אני מבינה למה. תודה רבה ליאור, בטוחים שתלווה אותנו עוד שנים ארוכות.

 

גיל פרידלנדר ורקפת ארבל, רמת השרון.